کرم کلاژن ساز و لیفتینگ MATRIX++ حجم 50میلمناسب افراد 55-45 سال با انواع پوست
کلاژنساز و تغذیه پوست
لیفت و جوانسازی پوست
حاوی گلوکوماتریکس نرم کننده و حفظ رطوبت طبیعی پوست
حاوی عصاره منیانتس، تقویت کننده پوست و کاهش دهنده خطوط صورت
حاوی هیالورونات سدیم آبرسان عمقی و شاداب کننده پوست  
حاوی آلانتوئین بهبود دهنده بافت های تحریک شده و تسریع کننده امر بازسازی پوست
افزایش دهنده خاصیت الاستیسیته پوست 36%
صاف کننده و یکدست کننده توناژ پوست 49%
سفت کننده پوست 78%
پروانه بهداشت: 3294/ظ/56

102,400 تومان 128,000بالا رفتن سن چه تاثیری روی پوست داره؟
وقتی سن بالا میره، به مرور زمان پوست بخاطر تغییرات هورمونی و کاهش ذخایر کلاژن و همینطور بعضی ویتامین های ضروری، دچار کم آبی و خشکی میشه. کلاژن غنی ترین پروتئین در بدن انسانه که حدود ۷۷% از وزن خشک بدون چربی دِرم رو تشکیل میده و مسئول سفتی و حفظ ساختار پوسته. کاهش سنتز این ماده موجب نازک شدن پوست و ایجاد خطوط و چروک های ریز در پوست میشه، به همین دلیل ظاهر سالم و جوان پوست ما بستگی به این ماده بی نظیر داره. با کاهش کلاژن پوست استحکام خودش رو از دست میده و چین و چروک و افتادگی پوست شروع میشه. این تغییرات بخصوص از سن 40 سالگی شدت می گیره و پوست به مراقبت بیشتر و قویتری احتیاج داره. بهترین راه حل برای حفظ جوانی پوست استفاده از محصولاتیه که به سنتز کلاژن کمک کنن و روند پیری پوست رو کند کنن.

استفاده از کرم ماتریکس چه مزایایی داره؟
در پوست انسان پروتئین های کلاژن مرتباً توسط فیبروبِلاست ها سنتز میشن و کلاژن های قدیمی و اضافی توسط یکسری آنزیمها تجزیه و تخریب میشن؛ در ساختار یک پوست سالم، برای منع فعالیت بیش از حد این آنزیمها و در نتیجه جلوگیری از تجزیه بیش از حد کلاژن پوست، این آنزیم ها باید در کنار مهارکننده هاشون حضور داشته باشن.
تکنولوژی بکار گرفته شده در کرم ماتریکس موجب تولید کلاژن مورد نیاز پوست و برقراری یک تعادل آنزیمی استاندارد بین آنزیم های از بین برنده کلاژن و مهارکننده های طبیعی اونها در پوست میشه.
این کرم با افزایش تولید کلاژن در پوست موجب افزایش قوام و الاستیسیته پوست و آبرسانی عمقی به سلولهای پوست میشه و آثار پیری زودرس از جمله لک های پوستی، چین و چروک، کدر و خشن شدن پوست رو از بین میبره و طراوت و جوانی پوست رو تثبیت میکنه و در نهایت با تقویت خاصیت کشسانی پوست از افتادگی پوست جلوگیری میکنه و موجب جوانسازی و لیفت پایدار پوست صورت و گردن میشه.
هیالورونات سدیم موجود در کرم ماتریکس که به عنوان یک آنتی ­اکسیدان، لقب «اسفنج طبیعی» گرفته، فیبرهای کلاژن رو کاملاً هیدراته میکنه و موجب ایجاد رطوبت در لایه های زیرین پوست میشه و در عین حال، لایه های بیرونی پوست را احیاء میکنه بطوری که پوست نرمتر و درخشان تر شده و فوراً ظاهر خطوط و چین و چروک ها رو بهبود میبخشه.
یکی از مهمترین مواد فعال کرم ماتریکس عصاره مِنیانتِس هست که تقویت کننده پوست و کاهش دهنده خطوط صورته، زیستگاه این گیاه بیشتر در مردابها، باتلاق ها و دریاچه هاست و محدوده رویشش کشورهای انگلستان، اسپانیا و مراکشه؛ خواص این گیاه جادویی در کرم ماتریکس به صورت بالینی توسط شرکت کدیف فرانسه بررسی و اثبات شده:
*افزایش دهنده خاصیت الاستیسیته پوست 36%           *یکدست کننده توناژ پوست 49%            *سفت کننده پوست 78%

نحوه استفاده از کرم ماتریکس:
کرم ماتریکس با غلظت و دوز متفاوتی از مواد فعال برای دو گروه سنی 35تا45 سال  و 45تا55 سال تولید شده.
جهت مصرف کرم ماتریکس بعد از پاک کردن کامل پوست وشستشوی صورت، مقدار مناسبی از کرم رو با فواصل منظم روی پوست صورت قرار بدین و از چانه تا پیشانی بصورت دورانی و بسمت بالا روی پوست صورت ماساژ بدین تا کاملاً جذب پوست بشه و یادتون باشه که گردن رو فراموش نکنین.
مصرف این کرم 2بار در روز ترجیحاً صبحها قبل از شروع فعالیت روزانه و عصر به بعد در پایان فعالیت روزمره برای پوستهای نرمال، خشک و مختلط و برای پوست های چرب فقط بعنوان کرم شب توصیه میشه؛ حداقل دوره مصرف این کرم 2ماه هست و بعد از 15روز استراحت پوست، در صورت نیاز مجدداً میتونین مصرف کنین.

کیا بهش نیاز دارن؟
ما کرم ماتریکس فابریگاس رو به افراد بالای 35 سال که میخوان از پیری و افتادگی پوستشون جلوگیری کنن و پوستی جوان و یکدست داشته باشن توصیه می کنیم.
محصولات مرتبط
<head>
<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-147066236-1"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());
 
  gtag('config', 'UA-147066236-1');
</script>