کرم روز انرژی رسان و ضد پیری Q10 فابریگاس 50میلمناسب همه افراد بالای ۲۰سال با انواع پوست
استحکام بخش، تغذیه و آبرسانی قوی به پوست
جلوگیری از ایجاد لک، چین و چروک، افتادگی و پیری پوست
دارای SPF15
حاوی کوآنزیم Q10 ، دارای اثر ضد پیری با تولید انرژی لازم جهت ساخت کلاژن و الاستین برای سلولهای پوست
حاوی لیپوزوم ها، انتقال دهنده مواد فعال به پوست
حاوی روغن هسته زردآلو، سرشار از ویتامین و ضد چروک پوست
حاوی روغن کنجد با خواص تغذیه و آبرسانی قوی به پوست
حاوی ویتامین E ، آنتی اکسیدان قوی و ضد تخریب سلولهای پوست در مقابل رادیکالهای آزاد
حاوی فیلتر UV ، محافظ پوست در مقابل نور خورشید، اشعه ماوراءبنفش، رادیکالهای آزاد و آلاینده های مخرب محیطی
جلوگیری از ایجاد لک، حساسیت پوستی و تخریب کلاژن پوست در اثر عوامل بیرونی
پروانه بهداشت: 3294/ظ/56تا حالا به این فکر کردین که چرا کرمهایی با عنوان روز و شب به وجود اومدن و اینکه چرا باید از کرم های روز در طی روز و کرمهای شب موقع خواب استفاده کنیم؟

همه شما میدونید که پوست ما در طول روز چقدر تحت تاثیر مضرات اشعه ماوراء بنفش خورشید و یا انواع وسایل روشناییه!

از طرفی رطوبتی رو که از پوستمون در مواجهه با آفتاب، گرما و یا فعالیت های فیزیکی در طول روز از دست میده رو هم نباید نادیده بگیریم! تازه معضل اجتناب ناپذیر دیگه ای هم هست و اون وجود انواع آلاینده های مخرب محیطی و استرس و فشار روحی ای هست که همه ما با وجود زندگی مدرن امروزی درگیرش هستیم!

کرم های روز دارای دوز بالایی از مواد مرطوب کننده و محافظت کننده پوست و در عین حال حاوی مقدار استانداردی از مواد فیلتر کننده اشعه ماوراء بنفش هم هستن که همه این موارد باعث میشه تا پوست ما در طول روز کمترین آسیب رو ببینه!

اما ساختار زندگی امروزی و شرایط این امکان رو به ما نمیده که بتونیم در طول روز کرم رو تمدید کنیم و در نهایت بطور 100% جلوی آسیبهای پوستی رو بگیریم. برای همین کرم های شب طوری طراحی شدن که با مواد مغذی و ترمیم کننده ای که دارن بتونن در طی شب که بهترین زمان جذب و تأثیر گذاری مواد روی پوسته، سلولهای آسیب دیده رو ترمیم و بازسازی کنن! به همین دلیل هم هست که کرم های شب نسبتاً غلیظ تر و سنگین تر از کرمهای روز هستن.


مزایای کرم روز کیوتن فابریگاس:
کوآنزیم Q10 یک ماده مغذیه که به طور طبیعی در بدن تولید میشه و به تولید انرژی در سلول های پوست کمک میکنه، معمولاً بعد از سن بلوغ تولید Q10 در بدن سیر نزولی پیدا میکنه بهمین دلیل پوست بتدریج تحلیل رفته و نشانه های پیری نمایانگر میشه.
مزیت اصلی این کرم تولید انرژی در سلولهای پوسته. این کرم حاوی ویتامینها و مواد معدنی و سایر ترکیبات غلیظ و مؤثر مورد نیاز پوست شماست که باعث استحکام، تغذیه و آبرسانی قوی به پوستتون میشه. کرم روز کیوتن فابریگاس در طول روز انرژی لازم برای تولید کلاژن و الاستین رو به سلولهای پوست میرسونه و موجب جلوگیری از ایجاد لک، چین و چروک، افتادگی و پیری پوست میشه و خاصیت الاستیسیته، لطافت و جوانی پوست رو حفظ میکنه.
یکی دیگه از خواص مهمه کوآنزیم کیوتن برای پوست آنتی اکسیدان بودنشه که از تخریب سلولهای پوست در مقابل رادیکالهای آزاد جلوگیری میکنه.
همچنین کرم روز کیوتن حاوی فیلتر UV هست که از پوست در مقابل نور خورشید، اشعه ماوراءبنفش، رادیکالهای آزاد و آلاینده های مخرب محیطی محافظت میکنه و مانع از ایجاد لک، حساسیت پوستی و تخریب کلاژن پوست در اثر این عوامل میشه که کرم شب این خواص رو برای پوست نداره.
جهت اثربخشی بیشتر مصرف این کرم همزمان با کرم شب کیوتن فابریگاس توصیه میشه.

نحوه استفاده از کرم روز کیوتن فابریگاس:
کرم های روز باید جزو روتین دائمی مراقبت از پوست شما باشن و هر روز نیم ساعت قبل از آرایش و شروع فعالیت روزانه روی پوست کاملاً تمیز استفاده بشن.
بعد از پاک کردن کامل پوست و شستشوی صورت، مقدار مناسبی از کرم رو با فواصل منظم روی پوست صورت قرار بدین و از چانه تا پیشانی بصورت دورانی و بسمت بالا روی پوست صورت (بجز دور چشم) ماساژ بدین تا کاملاً جذب پوست بشه و یادتون باشه که گردن رو فراموش نکنین.
 

ترکیبات مؤثر کرم شب و روز کیوتن فابریگاس:

حاوی کوآنزیم Q10 ، دارای اثر ضد پیری با تولید انرژی لازم جهت ساخت کلاژن و الاستین برای سلولهای پوست
حاوی لیپوزوم ها، انتقال دهنده مواد فعال به پوست
حاوی روغن هسته زردآلو، سرشار از ویتامین و ضد چروک پوست
حاوی روغن کنجد با خواص تغذیه و آبرسانی قوی به پوست
حاوی ویتامین E ، آنتی اکسیدان قوی و ضد تخریب سلولهای پوست در مقابل رادیکالهای آزاد

مصرف این کرم روز بهمراه کرم شب کیوتن را به همه افراد بالای 20 سال با انواع مختلف پوست که میخوان پوستشون هیدراته و جوون بمونه توصیه می کنیم.
محصولات مرتبط
<head>
<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-147066236-1"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());
 
  gtag('config', 'UA-147066236-1');
</script>