خمير دندان سفید کننده روزانه فابريگاس حجم 75 ميلي ليتر Fabregas Optic White Toothpaste 75mlحاوی گياه کالاندولا، بومي کشور مصر و خاورميانه جهت از بین بردن التهابات لثه های حساس
حاوی آلانتوئین با خاصیت بهبود دهندگی و آرامش بخش دندان ها و لثه های حساس
حاوی عصاره نعناع با خاصیت آنتی باکتریال، خنک کنندگی و خوشبو کننده ی دهان
حاوی سدیم فلوراید و مونوفلوئورو فسفات جهت استحکام مینای دندان و جلوگیری از پوسیدگی دندان ها
حاوی پیرو فسفات با خاصیت ضد جرم و جلوگیری از فرآیند تشکیل رسوبات روی دندان ها
پروانه بهداشت: 1065/ظ/48مزیت یک خمیر دندان از نظر طبی آنست که درصد مواد ساینده و موادی که باعث قوام خامه ای آن می شود چقدر است در حالیکه بسیاری از مردم کیفیت خمیر دندان را با میزان کف کردن آن می سنجند، کف کردن خمیر دندان فقط موجب سهولت حرکت مسواک می شود و دلیل بر کیفیت آن نیست.
خمیر دندان فابریگاس از لحاظ ظاهری خمیری شکل می باشد و یکی از خواص آن ضد حساسیت بودن آن است ، مواد فعال تشکیل دهنده خمیردندان فابریگاس علائم ناشی از حساسیت عاج دندان را به دو طریق کاهش می‌دهد، نخست این که واکنش نورون‌ها به محرک درد را متوقف می‌کند و دوم این که توبول‌های عاجی دندان را مسدود می‌کند.
از دیگر خواص آن ضد پوسیدگی بودن می باشد ، ترکیبات فلورایدی موجود در خمیردندان فابریگاس مانند سدیم فلوراید و مونوفلوئورو فسفات ؛ با اضافه شدن به مینای دندان باعث استحکام دندانها، کند یا متوقف شدن پوسیدگی دندانها و افزایش مقاومت آنها در برابر مواد تولید شده از باکتری مضر درون دهان می گردد.
همچنین خمیردندان فابریگاس حاوی پیرو فسفات می باشد که این ماده موجب ایجاد طعم تند و سوزاننده‌ ی خمیردندان می شود و خاصیت ضد جرم به آن می بخشد و فرآیند تشکیل رسوبات و چسبیدن آنها بر روی دندانها را کندتر می نماید.
از ویژگی های اصلی این خمیردندان خاصیت سفید کنندگی آن است که بدلیل استفاده از مواد ساینده شیمیایی استفاده روزانه از این محصول را برای شما میسر ساخته،  موجب سفيد كردن و زدودن لكه ها از روي دندان های شما شده و لبخندی زیبا به شما می بخشد.