قوانین رعایت حریم کاربران فابریگاس
فابریگاس تعهد دارد تا در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و تمام امور مورد نیاز جهت امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه می دهد. فابریگاس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می نماید و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند.

در این راستا باید تأکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و الزاماً شماره جدید خود را ثبت نمایند.
متذکر می گردد مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه فابریگاس را از خود سلب می کند. 
 

دقت داشته باشید ما تنها از طریق آدرس‏‌های رسمی و تأیید شده در سایت، با شما تماس می‌‏گیریم؛ بنابراین هرگونه تماس با کاربران از طریق پیامک، تلفن، ایمیل و یا شبکه های اجتماعی که مغایر با اطلاعات درج شده در سایت باشد تخلف و سوء استفاده از نام فابریگاس است و در صورت دریافت چنین تماسی لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به آدرس ایمیل   info@atlassgroup.ir گزارش دهید.
کاربران گرامی از طریق شبکه های اجتماعی فابریگاس که در بخش "تماس با ما" درج شده از قیبل فیسبوک ، اینستاگرام ، توییتر ، گوگل پلاس و پینترست نیز می توانند از محصولات و خدمات فابریگاس مطلع شوند .
 
قوانین رعایت حریم فابریگاس
همه مطالب موجود در سایت و هر یک از خدمات و محصولات فابریگاس مانند متن، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر ، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فابریگاس، جزئی از اموال فابریگاس محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار فابریگاس است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فابریگاس محفوظ می‏‌دارد.
 
لزوم دریافت اطلاعات کاربران
فابریگاس برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، کدپستی، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فابریگاس مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و شماره تماس و ایمیل برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند به رسمیت شناخته شده و مورد تأیید مشتری است لذا تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
 
لغو عضویت در خبرنامه
برای لغو عضویت در خبرنامه فابریگاس، شما به سادگی می توانید با کلیک بر "لغو عضویت در خبرنامه" در پایان هر ایمیل، عضویت خود را در خبرنامه لغو کنید.
تماس با شما تنها از طریق ایمیل شما می باشد و در برخی موارد خاص نظیر تکمیل صحت سفارش، با شما تماس تلفنی گرفته می شود.
ایمیل پشتیـبـانـی:    support@atlassgroup.ir
ایمیل اطلاع رسانی:   contact@atlassgroup.ir
گزارشات و مکاتبات:     info@atlassgroup.ir


 
<head>
<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-147066236-1"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());
 
  gtag('config', 'UA-147066236-1');
</script>