روش‌های پرداخت در فابریگاس

 
روش اول- پرداخت اینترنتی

 کاربران گرامی می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن ایمیلی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.
 
- آموزش پرداخت اینترنتی:
کاربران محترم سایت فابریگاس می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.
 
1- شماره 16 رقمی کارت
این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.
 
2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.
برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
 
3- کد CVV2
CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
 
4- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.
اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

روش دوم- کارت به کارت

سایت فابریگاس برای آسودگی بیشتر آن دسته از کاربرانی که به دلایل شخصی و یا امنیتی تمایل ندارند به درگاه های اینترنتی متصل شوند گزینه کارت به کارت درج نموده، که کاربران می توانند مبلغ سفارش خود را شخصاً به روش دلخواه با تلفنبانک، اینترنت بانک، دستگاه ATM و... واریز نموده و اطلاعات فیش دریافتی را در بخشهای مربوطه وارد و در پایان روی گزینه "ثبت" در پایین صفحه کلیک کرده و پرداخت خود را ثبت نمایند.

-اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت اطلاعات فیش واریز شده توسط کاربر:
1- چهار رقم آخر شماره کارت مبدأ (واریز کننده)
2- شماره فیش یا شماره پیگیری یا شماره ارجاع تراکنش
3- تاریخ پرداخت وجه
4- نام بانک مبدأ (واریز کننده)

⏪ پیشنهاد:
در صورتی که خدمات تلفنبانک یا اینترنت بانک دریافت نکرده اید و یا دستگاه ATM در دسترس شما نیست، جهت انتقال وجه می توانید از "اپلیکشن آپ" استفاده نمایید.
اپليکشن آپ يک نرم‌افزار بسيار کاربردي و رايگان است که با استفاده از آن امکانات پرداخت به روشي متفاوت و آسان‌تر از هميشه در اختيار شماست. فقط کافيه گوشي یا تبلت شما به اينترنت وصل شده و رمز دوم کارت عابربانک خود را از دستگاه‌های خودپرداز ATM  مربوط به همان بانک و در قسمت عمليات رمز و سپس <<< رمز دوم (رمز اينترنتي) دريافت کنيد.
در حال حاضر در این اپلیکشن سرویس کارت به کارت از مبدأ (واریز کننده) بانک‌های ملی، کشاورزی، سپه، شهر، انصار، اقتصاد نوین، حکمت ایرانیان، دی، سرمايه، ایران زمین، توسعه تعاون، آینده، پست بانک، گردشگری، صنعت و معدن، رسالت، سامان، کوثر، خاورمیانه، مهر اقتصاد، قوامین، پارسیان، تجارت و پاسارگاد به مقصد تمامی بانک‌های عضو شبکه شتاب امکان‌پذیر است  جهت دریافت اپلیکشن آپ کلیک نمایید .
⛔️ تذکر: استفاده از اپلیکشن آپ فقط یک پیشنهاد از سوی ما می باشد و الزامی در استفاده از آن برای کاربر وجود نداشته و فابریگاس هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال نحوه عملکرد و اقدامات این نرم افزار نخواهد داشت.
 
درصورت وجود هرگونه سوال یا مشکلی می توانید با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل support@atlassgroup.ir درخواست پشتیبانی نمایید.
<head>
<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-147066236-1"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());
 
  gtag('config', 'UA-147066236-1');
</script>