درباره فابریگاس

کمپانی فابریگاس تولید کننده محصولات با کیفیت و گیاهی مراقبتی پوست، مو، دهان و دندان تحت فرمولاسیون اسپانیا می باشد که با هدف حذف واسطه ها و ارائه مستقیم محصول اصیل و با کیفیت با قیمت مناسب و به صرفه به مصرف کنندگان عزیز اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین نموده است.
این فروشگاه دارای نماد اعتماد خرید آنلاین از وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی می باشد.

از مزایای فروشگاه آنلاین فابریگاس میتوان به ضمانت اصل بودن محصولات بدلیل خرید از کمپانی فابریگاس، تخفیف های ویژه و دائمی، برخورداری از خدمات ویژه ی فابریگاس از جمله امکان ذخیره ی کالا تا رسیدن به سقف تعرفه ی ارسال رایگان فابریگاس (50هزارتومان) و همچنین برخورداری از بن تخفیف اختصاصی باشگاه مشتریان اشاره کرد.
همچنین از اصلی ترین مزیت های فروشگاه فابریگاس به اشتراک گذاشتن بخشی از سود حاصل از فروش محصولات، با مشتریان فابریگاس است، که به آنها این امکان را می دهد با معرفی فابریگاس به سایرین علاوه بر حمایت غیرمستقیم از تولید کننده داخلی، بتوانند بدون هیچ محدودیتی به کسب درآمد نیز بپردازند.

کیفیت محصول و رضایت مشتری بزرگترین دغدغه ماست، امید است با همراهی و حمایت شما مصرف کنندگان عزیز بتوانیم در راستای افزایش تولید داخلی و متعاقب آن اشتغال زایی برای جوانان و همچنین بهبود کیفیت هرچه بیشتر محصولات تولید داخل گامی مؤثر برداشته و ایده آل ترین محصولات و خدمات را به شما عزیزان ارائه نماییم.
به امید فردایی بهتر و ایرانی آبادتر...
 

 
<head>
<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->
<script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-147066236-1"></script>
<script>
  window.dataLayer = window.dataLayer || [];
  function gtag(){dataLayer.push(arguments);}
  gtag('js', new Date());
 
  gtag('config', 'UA-147066236-1');
</script>